Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Еминем: "Хип-хопът отива надолу"

Go down

Еминем: "Хип-хопът отива надолу" Empty Еминем: "Хип-хопът отива надолу"

Писане  Admin Чет Апр 16, 2009 8:47 am

admin написа:
Еминем: "Хип-хопът отива надолу" 00009678


След като всички медии по света буквално се скъсаха да пишат относно завръщането на рапъра, междувременно множество интервюта с него показаха, че той въобще не е толкова екзалтиран, колкото журналистите.

Един от последните материали с хип-хоп звездата е намерил място в списание XXL, на чиято корица е той. На нея Слим Шеди е облечен като героя от филма "Наказателят". В интервюто той разказва, как е следял много внимателно какво се случва на музикалната сцена и колко е разочарован от това, съобщава lifestyle.

Еминем: "Хип-хопът отива надолу" 519x634

"Продължих да се занимавам с музика, гледах телевизия и очевидно знам какво става. Без да споменавам конкретни имена, мога да кажа, че усещам как хип-хопът тръгва надолу. Изглежда това става бързо. В тези три години, в които отсъствах, сякаш всички се интересуваха повече от бийта и мелодията на песента, но никой не го интересуваше нейното съдържание."

"Но с новия албум на T.I., с новата тава на Lil Wayne сякаш нещата изглеждат по-добре. Трябва да оцените това, че Lil Wayne използва различни думи за своите рими и всъщност римува думи, които вие знаете. Или T.I., чувате думата "sh*t" и си казвате "Ах, трябваше да се сетя за това!". Знаете какво имам предвид? Или чувате цялата тази рима, съставена от сложни думи, срички. Изглежда сякаш сега на професионалистите им пука повече."

Една от причините, която накара Еминем да премисли своето професионално развитие и живота си, бе смъртта на най-добрия му приятел Proof. Той бе член от известната хи-хоп група D12 и намери смъртта си на 11 април 2006 г., когато бе прострелян. Белият рапър говори за първи път пред списание XXL за тези събития и споделя, че чак сега е дошъл моментът, в който се чувства готов да говори за това.

"Всички почувстваха загубата му, от децата и съпругата му, всички. Като се върна назад обаче си мисля, че аз се почувствах сякаш това се е случилило на мен... Може би на момента съм се отнесъл и леко егоистично. Просто ударът, който понесох, бе много тежък. Направо бях заслепен. Отнесох се на едно тъмно място, с наркотиците, с мислите си, с всичко."

"Взимах много наркотици - всичките бяха някакъв вид успокоителни - станах още по-депресиран, изпитвах още по-голяма омраза към себе си... Между другото, сега дойде моментът, в който се чувствам готов да говоря за тези неща. Отне ми доста дълго време докато изляза от това място, за което даже не бих могъл да говоря, без да се разплача или да искам да го направя... Той бе всичко за D12. И не само за групата, за мен лично, той също бе всичко."

Освен за смъртта на своя близък приятел, Еминем събра смелост да разкаже и за своето пристрастяване към наркотиците.

"Не бях готов психически. Не бях готов да се откажа от наркотиците. Даже не мислех, че имам проблем. В общи линии, потънах и после изплувах. Изпаднах, а после прекарах следващите три години в борба.

Също така по това време ми се искаше да се отдръпна от хората и светлините на прожекторите, тъй като проблемът ми стана много дълбок. Почувствах се сякаш "Може би ако си взема почивка, това ще ми помогне". Така започнах да влизам по-скоро в ролята на продуцент... Все още мога да правя музиката си, като с албума "Re-Up", но не е нужно през цялото време да съм в светлината на прожекторите..."
Admin
Admin
Admin
Admin


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите